Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП спільно з FILM.UA створили емоційне відео до Всесвітнього дня Вишиванки

Сьогодні вишиванка надихає та об’єднує мільйони українців по всьому світу, незалежно від віку, статі, професії… Одягнути вишиванку — означає заявити на весь світ “я — українець”. До Дня вишиванки українські креатори створили емоційне відео, у якому розповіли про те, що єднає українців під час війни.

Сьогодні вишиванка — це один із символів України, як і сміливість. Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті, є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі, символізує родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї. Цей національний одяг зшиває нас у єдину націю, дає можливість висловити любов, біль та надію через різноманіття технік. Адже у всьому світі вже знають, що бути українцем — це любити все живе навкруги і рідну землю понад усе, носити вишиванку — це засвідчувати свою  приналежність до віковічної української культурної традиції”, — зазначила заступниця Міністра культури та інформаційної політики Лариса Петасюк.

Сьогодні українські вишиванки одягають військові, залізничники, медики, кухарі, люди різних професій — їхня щоденна праця наближає Україну до перемоги. Саме про любов звичайних українців до своєї землі творча команда розповіла у відео, яке створила спільно з Міністерством культури та інформаційної політики. 

Переглянути відео

 

Вас може зацікавити

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду 

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду