Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП співпрацює з американськими партнерами з питань збереження культурних та історичних памʼяток України

16 травня в онлайн-форматі пройшла зустріч керівництва Міністерства культури та інформаційної політики України з представниками Уряду та інституцій США у сфері культури. Обговорили шляхи збереження культурних памʼяток України та протидії їхнього знищення росіянами.

У зустрічі взяли участь з української сторони – Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, заступниця Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Анастасія Бондар, заступниця Міністра з питань європейської інтеграції Катерина Чуєва, а також посол України в США Оксана Маркарова. З боку США – заступниця Державного Секретаря США Лі Саттерфілд, Ерік Каталфамо, Челсі Фріланд, керівництво Смітсонівського інституту – Річард Курін, Корі Вегенер, Катарін Хансон та американські партнери у галузі культурної політики Хайден Бассет та Мартін Першлером.

Колеги зі Сполучених Штатів Америки висловили солідарність з Україною та заявили про готовність допомогти оцінити завдані рашистами збитки і сприяти поверненню до України нашої спадщини.

«Сьогодні Україна переживає складні часи, борючись за демократичні цінності. Ми вдячні нашим американським партнерам за таку підтримку в культурній сфері. Кожна з ініціатив, кожен фонд і кожна зустріч наближає нас до перемоги. Ми поглиблюємо нашу співпрацю у напрямку відновлення культурної спадщини, що була зруйнована росіянами. Впевнений, разом ми все відновимо, а ворог отримає справедливе покарання. Адже його злочини відбуваються на очах в усього світу», — зазначив під час зустрічі Олександр Ткаченко.

 

Вас може зацікавити

У Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Культура під час війни. Людський капітал»

У Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Культура під час війни. Людський капітал»

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони