Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП сприятиме створенню в Україні представництв провідних світових медіа

27 травня в Медіацентрі Україна — Укрінформ відбулась зустріч близько 40 іноземних журналістів, які акредитовані для роботи в Україні, з керівництвом Міністерства культури та інформаційної політики. 

“Правда це наша зброя. Саме завдяки відкритості, Україна має надійних партнерів та союзників у боротьбі з ворогом. МКІП всебічно підтримує медіа всього світу, які ефективно та об’єктивно висвітлюють війну в Україні. Ми максимально сприятимемо відкриттю представництв провідних іноземних медіа саме в нашій державі, щоб ще краще боротися з російськими фейками та відвертою брехнею окупанта та в результаті перемогти і в інформаційному просторі, і в бою”, зазначив Тарас Шевченко, заступник міністра культури та інформаційної політики України. 

Під час зустрічі учасники обговорили: питання акредитації Збройними Силами для роботи в Україні, митні правила щодо професійного обладнання журналістів, правила поведінки під час воєнного стану й комендантської години, доступ до джерел новин та державних службовців, правила знімання в районах бойових дій та місцях авіаударів та інші актуальні питання співпраці.

Нагадаємо, нещодавно МКІП ініціювало рішення Уряду про спрощення умов перебування іноземних журналістів в Україні. Фактично Кабмін для журналістів зняв обмеження, які передбачали можливість іноземців перебувати в Україні лише 90 днів, та дозволив перебувати до завершення воєнного стану без оформлення дозволу на тимчасове проживання.

 

Вас може зацікавити

У Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Культура під час війни. Людський капітал»

У Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Культура під час війни. Людський капітал»

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони