Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП: Світлана Фоменко взяла участь в онлайн-дебатах ЮНЕСКО #ResiliArt

В рамках відзначення 15-річчя Конвенції ЮНЕСКО про охорону та заохочення розмаїття форм культурного самовираження 21 жовтня 2020 року відбулись онлайн-дебати високого рівня #ResiliArt за участі відомих митців і професіоналів у сфері культури.

Участь у заході взяла заступниця міністра культури та інформаційної політики України Світлана Фоменко.

Під час дискусії вона порушила питання дотримання прав інтелектуальної власності при показі творів мистецтва онлайн та пошуку нових методів залучення культурними інституціями глядачів до своїх віртуальних подій.

Загалом дискусія була зосереджена на темах дієвого міжнародного співробітництва, необхідності запровадження пільгових умов для культурних товарів та послуг, а також впливу цифрового середовища на культуру та креативні індустрії.

Під час дебатів було презентовано збірку “Культура в умовах кризи: практичний посібник для стійкого креативного сектору” (Culture in Crisis: Policy Guide), в якій зібрано найкращі практики підтримки творчого сектору під час кризи.

Інші заходи з відзначення 15-річчя Конвенції відбудуться у лютому 2021 р. під час 14-ї сесії Міжурядового комітету з питань охорони та заохочення розмаїття форм культурного самовираження.

Вас може зацікавити

Українська молодь вже цьогоріч отримає книжкові сертифікати

Українська молодь вже цьогоріч отримає книжкові сертифікати

Понад 1000 фахівців сфери культури та медіа взяли участь у вебінарах МКІП щодо Довідника безбар’єрності

Понад 1000 фахівців сфери культури та медіа взяли участь у вебінарах МКІП щодо Довідника безбар’єрності