Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП та Google Україна посилюють співпрацю з представлення української культури на світових діджитал-платформах

На черговій робочій зустрічі Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, заступниця міністра Анастасія Бондар обговорили з директором Google Україна зі взаємодії з державними органами влади Олегом Якимчуком поточну співпрацю та майбутні проєкти.

«У рамках співпраці з Google працюємо над реалізацією проєктів з розвитку культури, зокрема «Автентичної України». Запланували нові проєкти та розширення поточних з представлення культури України на світовій діджитал платформі. Деталі вже зовсім скоро!», – повідомив Олександр Ткаченко.

Нагадаємо, у рамках міжінституційної співпраці Google Україна та Міністерство культури та інформаційної політики домовилися про створення на платформі Google Arts & Culture розділу, присвяченого українській культурній спадщині.

Також раніше було представлено створений спільно з компанією Google онлайн-ресурс «Автентична Україна», який відображає об’єкти з Національного переліку нематеріальної культурної спадщини. Сайт також дозволяє здійснити віртуальні тури українськими оперними театрами, дерев’яними церквами та музеями під відкритим небом.

Вас може зацікавити

У Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Культура під час війни. Людський капітал»

У Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Культура під час війни. Людський капітал»

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони