Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП та Єврокомісія провели семінар з формування політики у сфері культурних і креативних індустрій

29 жовтня 2020 року відбувся семінар з моніторингу, аналізу та методології формування політики у сфері культурних і креативних індустрій, організований Інструментом технічної допомоги та обміну інформацією Європейської комісії TAIEX у співпраці з Міністерством культури та інформаційної політики України.

Під час семінару експерти та експертки з Італії, Бельгії, Австрії та Мальти поділилися європейським досвідом щодо: – оцінювання економічних, соціальних, регіональних та інших ефектів креативних індустрій; – найкращих статистичних практик в обчисленні внеску креативних індустрій; – політик країн-членів ЄС і кроків урядів, спрямованих на підтримку сфери під час пандемії.

Семінар відкрився відеозверненням Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка, який наголосив на важливості аналізу для формування політики: «Зараз — саме час інвестувати у глибину, якість, методологію. Тільки маючи факти, можна будувати стратегії. Тільки маючи цифри, можна переконати уряд і громадськість».

На заході виступила також заступниця Міністра Лариса Петасюк. Вона розповіла про подальші плани МКІП з підтримки креативних індустрій і закликала учасників ділитися досвідом: «Нам буде надзвичайно корисно почути досвід інших країн у подоланні наслідків пандемії в культурі. Особливо цікавлять довгострокові перспективи: не лише як дати галузі рятувальний круг, а й потім забезпечити стале зростання і відновити розвиток».

Семінар проводився для представників державного сектору: працівників міністерств і державних установ, консультативно-дорадчих органів, державних дослідницьких інституцій.

Вас може зацікавити

Українська молодь вже цьогоріч отримає книжкові сертифікати

Українська молодь вже цьогоріч отримає книжкові сертифікати

Понад 1000 фахівців сфери культури та медіа взяли участь у вебінарах МКІП щодо Довідника безбар’єрності

Понад 1000 фахівців сфери культури та медіа взяли участь у вебінарах МКІП щодо Довідника безбар’єрності