Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП: У Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці НААН відкрили іменну меморіальну дошку Іоганну-Генріху Коху

18 травня перший заступник Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв в рамках візиту до України Голови Сейму Латвійської Республіки Інара Мурнієце взяв участь у відкритті іменної меморіальної дошки першому керманичу Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН Іоганну-Генріху Коху, латвійцю за національністю. Він працював у бібліотеці протягом 1918-1922 років, що функціонувала спочатку при Генеральному секретаріаті, а потім – Міністерстві земельних справ Української Центральної Ради (УЦР) Української Держави гетьмана Скоропадського, Директорії УЦР та Наркомземі УСРР.

“Сьогодні ми відкриваємо меморіальну дошку, яка буде нагадувати про вклад визначного діяча Латвії у розвиток бібліотечної справи України. Сподіваємось, зміцнення контактів між бібліотеками, співпраця у культурній та гуманітарній сферах сприятимуть поглибленню українсько-латвійського співробітництва”, – зазначив перший заступник Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Іоганн-Генріх Кох відпрацював правильну та далекоглядну стратегію з розвитку бібліотечної справи. Розроблена ним децимальна система класифікації літератури використовувалася бібліотечною системою УСРР/УРСР до 1941 року включно. Після повернення на Батьківщину він залишив значущий внесок в освітню підготовку фахівців у Латвії.

Нагадаємо, в Україні з офіційним візитом перебуває Голова Сейму Латвійської Республіки Інара Мурнієце.

Вас може зацікавити

Українська молодь вже цьогоріч отримає книжкові сертифікати

Українська молодь вже цьогоріч отримає книжкові сертифікати

Понад 1000 фахівців сфери культури та медіа взяли участь у вебінарах МКІП щодо Довідника безбар’єрності

Понад 1000 фахівців сфери культури та медіа взяли участь у вебінарах МКІП щодо Довідника безбар’єрності