Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП: Уряд схвалив вихід України з Угоди про гуманітарне співробітництво СНД

22 липня 2020 року Кабінет Міністрів на своєму засіданні схвалив розроблений Міністерством культури та інформаційної політики проєкт Указу Президента “Про вихід України з Угоди про гуманітарне співробітництво держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав та Угоди про Раду з гуманітарного співробітництва держав-учасниць СНД”.

Україна виходить з цих угод, оскільки у зв’язку зі збройною агресією РФ фактичне співробітництво з Росією припинене, а співпраця з іншими державами-учасницями СНД відбувається в двосторонньому форматі на основі укладення нових та/або діючих двосторонніх договорів.

МКІП розробило проєкт на виконання пункту 2 Плану організації виконання Указу Президента України від 19 травня 2018 року № 139 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 року «Про припинення дії для України окремих міжнародних договорів, укладених у рамках Співдружності Незалежних Держав», схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 06.06.2018 протоколом №21.

Вас може зацікавити

Миколаївський собор повернуть заповіднику: Верховний суд підтвердив постанову попередньої інстанції

Миколаївський собор повернуть заповіднику: Верховний суд підтвердив постанову попередньої інстанції

Міністерство культури та інформаційної політики ініціюватиме формування реанімаційного пакета допомоги для пам’яток України