Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП утворило Експертну раду з комунікацій безбарʼєрності, яку очолив Ростислав Карандєєв

Міністерство культури та інформаційної політики України утворило Експертну раду з комунікацій безбар’єрності, яка працюватиме для збільшення ефективності інформаційних заходів у процесі створення безперешкодного середовища для всіх груп населення. 

Новий консультативно-дорадчий орган очолив т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв, заступницею голови Експертної ради стала радниця-уповноважена Президента України з питань безбар’єрності Тетяна Ломакіна, секретарем – начальник відділу з політики безбар’єрності, гендерної рівності та ментального здоров’я МКІП Леся Хемраєва.

Також до складу Експертної ради увійшли представники Офісу Президента України, міжнародних та громадських організацій, фахівці з публічних комунікацій зі сфери медіа та бізнесу.

Серед завдань Експертної ради — надання рекомендацій та пропозицій зі стратегічного планування комунікацій з питань створення безперешкодного середовища, підтримка членів державних комунікацій щодо планів реалізації заходів, створення якісних інфоприводів у межах реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, планування та моніторинг державних комунікаційних заходів на тему безбар’єрності для збільшення їхньої ефективності.

За ініціативи Першої Леді України Олени Зеленської, у 2021 році Уряд схвалив Національну стратегію зі створення безбар’єрного простору до 2030 року

Метою політики безбар’єрності є забезпечення рівних можливостей для кожної людини в реалізації її прав. Йдеться про доступ до роботи, інформації, освіти, сфери послуг, можливості безперешкодно пересуватися, соціалізуватися та залучатися у життя суспільства.

Для вживання коректної лексики та наративів згідно з принципами безбар’єрності рекомендуємо використовувати Довідник безбар’єрності.

Вас може зацікавити

Держкомтелерадіо приймає заявки на здобуття премії імені Максима Рильського за 2024 рік

Держкомтелерадіо приймає заявки на здобуття премії імені Максима Рильського за 2024 рік

Україна створює національну та регіональні команди зі швидкого реагування та захисту культури

Україна створює національну та регіональні команди зі швидкого реагування та захисту культури