Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП в регіонах: У Полтаві обговорили перспективи розвитку туризму

2 квітня 2021 року заступниця Міністра культури та інформаційної політики Лариса Петасюк в рамках робочої поїздки до Полтавської області взяла участь у нараді, присвяченій перспективам розвитку туризму.

Нарада пройшла у Полтавській облдержадміністрації за участі народного депутата України Дмитра Нальотова та заступника голови облдержадміністрації Катерини Рижеченко, представників туристичних галузей та готельного бізнесу.

Лариса Петасюк зауважила, що на Полтавщині живуть завзяті та енергійні люди, які працюють на результат.

«У липні плануємо провести семінар в Опішні. Зібрати всіх майстрів з України, щоб показати специфіку кожного регіону. Хотіли б, аби майстри поспілкувалися між собою. А на прикладі презентації Опішнянської громади щодо створення комунального підприємства будемо показувати іншим областям, як потрібно працювати, заробляти та розвивати громаду», – сказала вона.

Делегація на чолі з заступницею Міністра перебуває на Полтавщині другий день.

Учора представники делегації відвідали Решетилівку, зокрема державну установу «Всеукраїнський центр вишивки та килимарства». Лариса Петасюк зауважила, що спільними зусиллями держави та місцевої влади там потрібно створити центр, де майстри зможуть розвивати своє ремесло, матимуть можливість заробляти своїми знаннями та вміннями. Також це буде осередок, де зберігатимуться народні традиції. Розповіла Лариса Петасюк й про різні форми державної підтримки для культури.

Вас може зацікавити

Держмистецтв оголошує конкурс на здобуття премії імені Шолом-Алейхема

Держмистецтв оголошує конкурс на здобуття премії імені Шолом-Алейхема

20 видавництв представили Україну на щорічному Варшавському міжнародному книжковому ярмарку

20 видавництв представили Україну на щорічному Варшавському міжнародному книжковому ярмарку