Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП: Відбулась сесія планування держполітики у сфері охорони культурної спадщини

26 жовтня 2020 року відбулась онлайн-сесія планування державної політики Міністерства культури та інформаційної політики України у сфері охорони культурної спадщини та меморативної політики.

Відкриваючи захід, заступниця Міністра культури та інформаційної політики Світлана Фоменко зазначила, що важливо використовувати сучасні інструменти з планування та управління у сфері охорони культурної спадщини та меморативної політики.

Участь у заході взяли участь працівники МКІП, Українського інституту національної пам’яті, облдержадміністрацій, керівники національних меморіальних комплексів, музеїв, науково-методичних центрів розвитку музеєзнавства закладів вищої освіти, представники інститутів громадянського суспільства.

Під час сесії було обговорено основні проблеми держуправління у цій сфері та визначено стратегічні та операційні цілі за напрямами:

  • меморативної політики і політики національної пам’яті;
  • музейної справи;
  • повернення культурних цінностей (рухомі пам’ятки);
  • управління об’єктами нерухомої культспадщини (реставрація, заповідники, спадщина ЮНЕСКО).

Мета заходу – напрацювання цілей та завдань державної політики МКІП у сфері охорони культурної спадщини та меморативної політики на найближчих три роки.

Вас може зацікавити

«Різдво з Україною»: цьогоріч проєкт представлений на понад 30-ти ярмарках в 11 країнах Європи

Уряд затвердив план заходів до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя у 2024 році