Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП: Відбулося перше засідання українсько-азербайджанської Робочої групи зі співробітництва у сфері туризму

18 грудня 2020 року в режимі онлайн відбулося перше засідання українсько-азербайджанської Робочої групи зі співробітництва у сфері туризму.

Українську делегацію на заході очолила заступниця Міністра культури та інформаційної політики Лариса Петасюк.

“Азербайджанська Республіка – важливий для України партнер в туристичній сфері, а також потенційний цільовий ринок для просування туристичного продукту, який буде цікавий громадянам Азербайджану”, – зазначила вона.

За даними української офіційної статистики, з 2015 року кількість громадян Азербайджану, які перетинали український кордон, поступово збільшувалася і в 2019 році склала 94 тис. осіб. 

“З одного боку, це свідчить про те, що інтерес до України присутній, але держава повинна працювати в бік збільшення цього показника, оскільки потенціал для зростання туризму між нашими країнами закладений множинними факторами: культурно-історичною спадщиною обох країн, сприятливим природно-кліматичним ресурсом, активними діловими та гуманітарними контактами”, – підкреслила Лариса Петасюк.

Сторони обговорили шляхи співпраці у туристичній сфері, в тому числі з урахуванням наслідків пандемії COVID-19, відновлення повноцінного прямого авіасполучення між містами Азербайджану та України, посилення співробітництва між містами та регіонами обох країн та розвиток співпраці в сфері оздоровчого туризму.

Окрім того, під час заходу сторони торкнулися питання організації першого українсько-азербайджанського туристичного форуму у м. Баку, а також організації спільних маркетингових заходів для взаємної промоції туристичних дестинацій України та Азербайджану, зокрема, туристичних виставок.

Вас може зацікавити

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду