Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП: Відбулися стратсесії з розробки плану заходів з реалізації Концепції комунікації у сфері ґендерної рівності

З 23 листопада по 14 грудня 2020 року Міністерство культури та інформаційної політики України за консультативної і фасилітаційної підтримки Проєкту SURGe «Супровід урядових реформ в Україні» провело 8 стратегічних сесій планування у форматі відео-конференцій ZOOM. Сесії проводились з метою підготовки плану заходів з реалізації Концепції комунікації у сфері ґендерної рівності.

Під час заключної сесії планування заступник Міністра культури та інформаційної політики Тарас Шевченко зазначив, що успішне виконання плану заходів можливе шляхом максимальної координації та взаємодії всіх ключових стейкхолдерів.

Розробка документа здійснювалась відповідно до напрямів діяльності органів державної влади із забезпечення ґендерної рівності, які визначені Концепцією, а саме:

  • жінки, мир, безпека;
  • участь жінок у процесі прийняття рішень та політичній діяльності;
  • усунення насильства за ознакою статі;
  • розширення економічних прав та можливостей жінок, усунення ґендерного розриву в оплаті праці та дотриманні трудових прав;
  • забезпечення рівного доступу жінок та чоловіків до правосуддя;
  • поєднання професійного та сімейного життя, формування відповідального материнства та батьківства;
  • освіта з урахуванням ґендерної тематики;
  • турбота про здоров’я, зокрема репродуктивне, тривалість життя та добробут жінок і чоловіків, зокрема інформування щодо профілактики онкологічних та інших тяжких захворювань та інформаційна протидія поширенню шкідливих звичок.

До участі у стратегічних сесіях планування долучилися представники Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Урядової уповноваженої з питань ґендерної політики, центральних органів виконавчої влади, організацій громадянського суспільства, міжнародних організацій та проєктів, які працюють в Україні.

Вас може зацікавити

США виділяють гроші на терміновий друк дитячих книг в Україні, – Володимир Зеленський

США виділяють гроші на терміновий друк дитячих книг в Україні, – Володимир Зеленський

ПЦУ вперше провела літургію в Троїцькій надбрамній церкві

ПЦУ вперше провела літургію в Троїцькій надбрамній церкві