Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП відновило проведення конкурсів

З метою зниження ризиків розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19), з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації, МКІП тимчасово в 2020 році призупинило процедури проведення конкурсів.

Так, 8 жовтня 2020 року Міністерство культури та інформаційної політики України відповідно до статті 42 Закону України «Про вищу освіту» оголосило конкурс на заміщення посади ректора Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури, але змушене було призупинити проведення конкурсу.

З березня 2021 року Міністерство почало відновлювати проведення конкурсів.

У квітні оголошено проведення конкурсу на заміщення посади ректора Львівської національної академії мистецтв, відновлено проведення конкурсу на заміщення посади ректора Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського. На черзі відновлення конкурсу на заміщення вакантної посади ректора Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури.

Одразу після послаблення карантинних обмежень у місті Києві, за умови виходу з «червоної зони», Міністерством буде відновлено перервану через локдаун процедуру виборів керівника Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури, що була призупинена за 2 дні до проведення голосування.

Вас може зацікавити

У Києві оголосили переможницю  перекладацької премії Drahomán Prize 

У Києві оголосили переможницю перекладацької премії Drahomán Prize 

«Майбутнє планети у наших руках!»: в НБУ для дітей визначили переможців Всеукраїнського екологічного конкурсу малюнків 

«Майбутнє планети у наших руках!»: в НБУ для дітей визначили переможців Всеукраїнського екологічного конкурсу малюнків