Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП вітає з Днем пам'яток історії та культури

Міністерство культури та інформаційної політики вітає з Днем пам’яток історії та культури, який відзначається щороку 18 квітня. 

“Вітаю всіх, хто бореться за збереження нашої спадщини. Україна – держава з тисячами визначних місць, що мають історичну і культурну цінність. Наразі у ЮНЕСКО перебувають 7 об’єктів, що знаходяться на території України. А до попереднього списку пропонується ще”, – сказав у своєму привітанні Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко. 

Він зазначив, що у нашій країні надзвичайна палітра замків, споруд, фортець, будівель і музеїв, які можна вивчати і досліджувати роками. “Кожен з них унікальний представник своєї епохи і є частиною спільного минулого всіх українців. Нашим досягненнями, якими захоплюються далеко за межами українських кордонів. Відвідуючи пам’ятки, ніби відчуваєш свою причетність до чогось величного і надихаючого. Вони – гордість та ДНК нашої національної ідентичності. Маємо цінувати ці скарби та піклуватися про них”, – вважає Олександр Ткаченко. 

“У межах Великої Реставрації близько 150 об’єктів будуть відремонтовані. І це не кінцеве число. Також на черзі закон проти хаотичної забудови, який нарешті стане потужним захисним тилом вашої роботи. Спільними зусиллями, ми залишимо майбутнім поколінням спадщину у гідному стані”, – додав керівник МКІП.

Вас може зацікавити

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду 

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду