Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП запрошує культурно-мистецьку спільноту до обговорення критеріїв відбору кандидатів від міністерства до Наглядової  ради УКФ 

Міністерство культури та інформаційної політики ініціює відкриту зустріч з представниками громадських об’єднань та закладів культури для обговорення критеріїв відбору кандидатів від МКІП до Наглядової ради Українського культурного фонду. Вона відбудеться 22 січня в онлайн-форматі з 18:30 до 20:00. 

Охочі взяти участь в обговоренні можуть зареєструватися за посиланням. Всі учасники 22 січня отримають лінк на онлайн-платформу для проведення зазначеної зустрічі.

Нагадаємо, що 22 січня о 18:00 закінчується рейтингове інтернет-голосування з обрання представників закладів культури та громадських об’єднань до складу Наглядової ради Фонду. Під час проведення інтернет-голосування формується електронний протокол, в якому відображається перебіг голосування, зокрема персоніфікована інформація щодо голосування уповноважених осіб за кожного з кандидатів до складу Наглядової ради Фонду.

Електронний протокол доступний для ознайомлення протягом п’яти робочих днів після завершення голосування на вебсайті, визначеному для проведення голосування.

Відповідно до Закону України «Про Український культурний фонд» Наглядова рада УКФ складається з дев’яти осіб – двох осіб, визначених Президентом України, двох осіб, визначених центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сферах культури та мистецтв, двох осіб –  представників закладів культури, двох осіб  – представників громадських об’єднань та Голови Фонду (за посадою).

Склад Наглядової ради Фонду формується з осіб, компетентних у сфері культури, які мають бездоганну ділову репутацію, високий суспільний авторитет, є визнаними фахівцями у сфері своєї професійної діяльності. Членами Наглядової ради Фонду, які є представниками закладів культури та громадських об’єднань, не можуть бути особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Вас може зацікавити

МКІП внесе садибу Зеленських до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, наразі крок за КМДА

МКІП внесе садибу Зеленських до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, наразі крок за КМДА

Національний музей Голодомору-геноциду отримав художню концепцію майбутньої експозиції другої черги

Національний музей Голодомору-геноциду отримав художню концепцію майбутньої експозиції другої черги