Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП запускає Об‘єднану платформу культури та медіа під час війни

Міністерство культури та інформаційної політики запускає новий проєкт — Об‘єднану платформу культури та медіа під час війни. На ній будуть розміщені ініціативи та фонди, що реалізуються МКІП від початку широкомасштабного вторгнення рф.

Наразі разом з партнерами, волонтерами та спеціалістами з різних сфер вже було створено понад 20 проєктів. Ціллю яких є привернення уваги світу до війни в Україні та консолідація міжнародної спільноти у спротиві російській агресії.

Відтепер на одному сайті доступні докази військових злочинів рф, актуальна інформація щодо знищення культурної спадщини, унікальні фото та відео, корисні ресурси для вивчення української мови, проєкти з протидії дезінформації, творчість у часи війни та багато інших ініціатив: https://united.mkip.gov.ua/.

«Історія повторюється і сьогодні вже путінські ракети цілеспрямовано стирають з лиця землі українські музеї та пам’ятки архітектури, а російські пропагандисти видаляють з підручників все, що пов’язано з українською унікальною історією та культурою. Підтримувати нашу культуру інформаційно та сприяти тому, щоб за кордоном знали про реальні дії рф — одна з цілей міністерства сьогодні» — коментує Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Вас може зацікавити

Президент України підписав законопроєкт про державну допомогу на придбання книжок та субсидії для книгарень

Президент України підписав законопроєкт про державну допомогу на придбання книжок та субсидії для книгарень

В Івано-Франківську стартував Шекспірівський фестиваль

В Івано-Франківську стартував Шекспірівський фестиваль