Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП запустив сайт «Леся Українка: 150 імен» з нагоди 150-річчя від дня народження видатної поетеси

Офіційний сайт ювілейного року мисткині створили МКІП та агенція Postmen. Він дозволить українцям пізнавати особистість і творчість письменниці та слідкувати за подіями, присвяченими Лесі Українці.

Впродовж 2021 року під егідою Міністерства культури та інформаційної політики та Державного агентства з питань мистецтв та мистецької освіти відбудеться серія заходів з нагоди 150-річного ювілею Лесі Українки.

Детальна інформація про всі події, зокрема про мистецький проєкт «Леся Українка. 150 імен», присвячений 150-річчю від дня народження Лесі Українки, буде з’являтися на офіційному сайті: 150imenlesi.org Відтепер кожен зможе стежити за актуальною інформацією, яка буде регулярно оновлюватися на сайті. Також відвідувачі можуть підписатися на новини про різні заходи.

Наразі на сайті розміщена інформація про офіційне відкриття мистецького проєкту «Леся Українка. 150 імен» з нагоди ювілейного року Лариси Петрівни Косач-Квітки. Захід відбудеться у день народження поетеси 25 лютого в Українському Домі і включатиме: експозицію, перформанс, змістовні дискусії на Радіо Леся та Косач Talks, а також презентацію першого повного нецензурованого видання творів Лесі Українки у 14-ти томах. Подію, яка стане справжнім культурно-медійним епіцентром, можна буде відвідати з дотриманням карантинних обмежень 25 лютого за запрошеннями, а з 26 лютого до 8 березня — вхід безкоштовний.

На сайті також представлено ювілейний брендинг і digital brand kit, розроблений агенцією Postmen, які кожний охочий може завантажити за лінком: identity.150imenlesi.org і вільно використовувати.

Міністерство культури та інформаційної політики запрошує креативні індустрії, українських виробників, громадські та культурні кола активно використовувати айдентику «Леся Українка: 150 імен», в тому числі для створення ексклюзивних та лімітованих продуктів, брендованих сервісів чи інших рішень.

#ЛесяУкраїнка150імен #ЛесяУкраїнка150років

За додатковою інформацією та коментарями звертатись до менеджера з комунікацій Єлизавети Заремби [email protected]

Вас може зацікавити

«Українська книжкова поличка» з’явилася у бібліотеці португальського міста Порту

«Українська книжкова поличка» з’явилася у бібліотеці португальського міста Порту

Уряд вніс до Держреєстру нерухомих пам’яток об’єкт культурної спадщини національного значення «Поле бою: Битва за Мощун»

Уряд вніс до Держреєстру нерухомих пам’яток об’єкт культурної спадщини національного значення «Поле бою: Битва за Мощун»