Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП засуджує рішення Lionsgate випустити стрічку «Джон Вік 4» в офіційний російський прокат

Рік тому у відповідь на неспровоковане повномасштабне військове вторгнення рф в Україну світові кінокомпанії – Disney, Sony, Warner Bros., Universal, Paramount скасували всі свої прем’єри фільмів у країні-терористі. 

Серед тих, хто відмовився від прокату фільмів в росії була і одна з найбільших незалежних голлівудських студій Lionsgate. Однак, тиждень тому попри триваючий збройний конфлікт і загальний світовий бойкот стрічка «Джон Вік 4» з Кіану Рівзом в головній ролі подолала «культурну завісу» і офіційно з’явилася у російських кінотеатрах.

Керівництво відповідальної за франшизу фільму Lionsgate Motion Picture пояснило вихід стрічки у російський прокат «попередніми контрактами та зобов’язаннями, які потрібно було виконати».

Міністерство культури та інформаційної політики України рішуче засуджує рішення Lionsgate випустити стрічку«Джон Вік 4» в офіційний російський прокат. Абсолютно неприпустимо вести подвійну політику: заявляти про зупинення бізнесу з росією і одночасно виконувати існуючі контракти з росіянами, навіть якщо вони були укладені раніше.

За перший вік-енд прокату «Джон Вік 4» зібрав у росії близько 300 мільйонів рублів (майже 4 млн доларів США). Lionsgate та всі, хто планує повторити подібне рішення у майбутньому до того, як росія припинить варварські вбивства мирних українців і понесе справедливу відповідальність за дії в Україні, мають усвідомити: всі виручені від офіційних прем’єр в рф кошти майже напевно підуть на ракетні обстріли мирних українських міст та продовження російського терору проти українців.

Вас може зацікавити

Анастасія Бондар взяла участь у дискусії про українську культурну спадщину в рамках Ukraine Recovery Conference — 2024

Анастасія Бондар взяла участь у дискусії про українську культурну спадщину в рамках Ukraine Recovery Conference — 2024

«Мистецька фортеця»: у Харкові відбулись концерти квартету баяністів «Rizol Quartet»

«Мистецька фортеця»: у Харкові відбулись концерти квартету баяністів «Rizol Quartet»