Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП: Завершення Всеукраїнської акції "Меседж у космос"

До визначної події – 60-річчя першого польоту людини в космос, Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з Державним космічним агентством України та Національним центром управління та випробувань космічних засобів було організовано та проведено Всеукраїнську акцію «Меседж у космос».

Всеукраїнська акція «Меседж у космос» завершилася 19 квітня 2021 року, в рамках якої понад 1000 повідомлень з побажаннями та мріями українців були відправлені у космос до зірки Teegarden`s Star (Зоря Тігардена), яка знаходиться за 12 світлових років від Сонячної системи. Меседжі були відправлені з Центру космічних досліджень та зв’язку у місті Золочів за допомогою зашифрованого сигналу.

Всеукраїнська акція мала на меті – дати кожному українцю відчути, що космос ближче, ніж здається, а також аби кожен усвідомив, що всі ми є частинкою величного Всесвіту.

Кожен охочий міг долучитися до акції з 12 по 19 квітня та відправити свої побажання й мрії у далекий космос.

«Реалізована акція «Меседж у космос» була направлена на те, щоб кожен зміг усвідомити, що досягнення у космічній галузі є нашим спільним надбанням, як вчених, науковців, так і народу. Всі повідомлення були відправлені у далекий космос, за межі земної орбіти. Серед відправлених меседжів найчастіше зустрічалися побажання про мир в Україні та світі, завершення пандемії та здоров’я для себе та своєї родини. Впевнений, такі добрі настрої знайдуть відгук поза Землею і повернуться до нас вже здійсненними», прокоментував під час запуску повідомлень Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України.

Відправити мрії та побажання в космос в рамках цієї акції було можливо завдяки невпинному прогресу багатьох поколінь українських науковців.

Вас може зацікавити

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму