Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Моніторинг стану наповнення електронного реєстру нерухомих об’єктів культурної спадщини

МКІП реалізовує проєкт створення загальнонаціонального он-лайн ресурсу, що автоматизує та спростить процес збирання, зберігання, перевірку достовірності, обробку та публічне використання  великих масивів даних щодо об’єктів культурної спадщини в оперативному режимі. Рєестр буде інтегруватися з усіма суміжними державними реєстрами Держгеокадастру, Міністерства розвитку громад та територій, Міністерства юстиції, МВД та будь-яких інших, що потребують зазначених даних.

Для реалізації проєкту створений первинний тестовий модуль, що агрегує величезний масив даних, які вносяться всіма регіонами України. МКІП адмініструє цей процес та одночасно навчає регіональних експертів роботі з даними та сучасним технологіям обліку.

Для того, щоб вся країна бачила скільки у нас є унікальних культурних об`єктів, де вони розташовані та хто саме ними опікується, ми створили публічний інструмент – візуалізували процес декларування даних, а саме – стан наповнення національної бази даних нерухомих об’єктів культурної спадщини.

Кожен регіон тепер може в режимі реального часу бачити як тисячі об`єктів з паперу переходять до цифрової бази даних, стаючи частиною  великого національного ресурсу.

Це лише перший етап, за ним відбудеться багаторівнева перевірка та верифікація внесених даних, нанесення інформаційних шарів навкруги кожного об`єкта – затверджені охоронні зони, історичні ареали та інше, та, як результат, буде презентований Єдиний Державний Портал Культурної Спадщини.

Стежте за процесом за цим посиланням:

https://heritagestatus.mkip.gov.ua/contents/maps/themMap/index.html

Вас може зацікавити

«Мистецька ФОРТЕЦЯ»: Схід Опера провела концерт для співробітників Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського «ХАІ»

«Мистецька ФОРТЕЦЯ»: Схід Опера провела концерт для співробітників Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського «ХАІ»

У Швейцарії розпочався Глобальний Саміт миру, ініційований Україною

У Швейцарії розпочався Глобальний Саміт миру, ініційований Україною