Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Ми прагнемо не просто відновити зруйновані пам’ятки, а створити повноцінні туристичні центри, — Ростислав Карандєєв в інтерв’ю Укрінформу 

Події

За час повномасштабного вторгнення в Україні зазнали руйнувань понад 850 об’єктів культурної спадщини. Про перспективи відновлення та заходи щодо їхнього подальшого збереження т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв розповів в інтерв’ю Укрінформу. 

«Ми впроваджуємо нову філософію: не просто відновити пам’ятки в об’єктно-просторових характеристиках і в естетиці, яка була до моменту руйнування, ми прагнемо на основі пам’яток створити туристичні центри. Це означає, що, окрім пам’ятки, ми маємо створити інфраструктуру навколо. Уже є міжнародні партнери, які допоможуть нам у цьому. Більше того, вже сформовано фінансовий ресурс і концепції відновлення», — сказав він. 

Також т. в. о. Міністра розповів про успіхи у судах щодо повернення споруд Києво-Печерської та Почаївської Лаври й заповідника «Чернігів стародавній» під контроль держави, співпрацю України з ЮНЕСКО, протидію російським ІПСО, повернення «Скіфського золота». 

Повна версія інтерв’ю доступна за посиланням

Вас може зацікавити

УІК проведе акцію «Національний тиждень читання. Тиждень поезії»

«Книгарня «Є» стала партнером проєкту «Книга на фронт»