Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

На Головному вокзалі країни презентували книгу «Залізна евакуація»

18 лютого на Центральному залізничному вокзалі Києва відбулася презентація книги «Залізна евакуація. Історії війни від Укрзалізниці» авторства українського поета і перекладача Андрія Пермякова. Книга була видана за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Переглянути фотоальбом

Презентація відбулася за участі керівництва «Укрзалізниці», народних артистів України Наталії Сумської та Римми Зюбіної, авторів та головних героїв книги, а також заступника міністра культури та інформаційної політики Тараса Шевченка.

«Хочу подякувати всім залізничникам, усім працівникам УЗ – це справжній героїчний подвиг; все, що було зроблено минулого року, робиться тепер і буде робитися у майбутньому. Підтримувати проєкти, які фіксують події, що відбувались, ці героїчні сторінки, є частиною роботи МКІП. Міністерство має обмежені кошти, ми організовуємо невеликі відкриті конкурси, на які подаються проєкти. Власне, проєкт з виданням цієї книги і був відібраний нашою мистецькою комісією. Напевно, не підтримати проєкт про «Укрзалізницю» комісія не могла. Але це їхні експертні висновки. І я радий, що сьогодні відбувається ця презентація», – зазначив заступник Міністра.

У книжці зібрані та задокументовані історії першоджерел, які описують воєнний та евакуаційний досвід та щоденний героїзм працівників української залізниці. Автор проводив інтерв’ю з кожним із них, щоб втілити їх історії в оповідання з відвертими емоціями персонажів та авторським художнім поглядом на події.

Книгу видано за кошти благодійного фонду «Бібліотечна країна» і ТОВ «Креативна агенція «Артіль» та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Вас може зацікавити

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

«Мистецька фортеця»: у Харкові відбулись концерти квартету баяністів «Rizol Quartet»

«Мистецька фортеця»: у Харкові відбулись концерти квартету баяністів «Rizol Quartet»