Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

На Контрактовій площі в столиці відкрилась виставка «Кожен із нас — воїн»

22 серпня в Києві на Контрактовій площі відкрилась виставка «Кожен із нас — воїн». Її відвідав Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики.

«Сьогодні кожен українець – воїн. Кожен з нас відчув, що таке війна. Ми святкуємо 31-у річницю Незалежності України, але насправді наша історія на багато більша. І це історія постійної боротьби за право ідентичності українського народу. Всі ті цінності, які закладалися за часів Русі, у середні віки, ми продовжуємо плекати й цими днями. Зараз ми ще краще розуміємо, що це війна за нашу ідентичність. А однією з рис цієї ідентичності є традиція стояти пліч-о-пліч під час того, коли на нас нападають», – зазначив Міністр.

Виставка — це спільний проєкт Сил територіальної оборони Збройних Сил України та Українського інституту національної пам’яті до Дня Незалежності України.

Мета виставки — показати готовність захищати свій дім і свою країну, бо лише так ми матимемо вільне і незалежне майбутнє. Банери висвітлюють роль Сил територіальної оборони у захисті України в перші місяці повномасштабного російського вторгнення, а також звертають увагу на історичну тяглість національного спротиву українців.

 

Вас може зацікавити

У Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Культура під час війни. Людський капітал»

У Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Культура під час війни. Людський капітал»

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони