Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

На nv.ua вийшла стаття-позиція Олександра Ткаченка про скандал навколо міжнародного фестивалю у Вісбадені

Олександр Ткаченко висловив підтримку рішенню українських музикантів та артистів відмовитися від участі у Вісбаденському фестивалі через раніше неанонсований виступ одіозної росіянки. 

Вийшла стаття-позиція Міністра культури та інформаційної політики України на nv.ua.

Основне:

  • Міністерство культури та інформаційної політики послідовно виступає проти будь-якого культурного діалогу з агресором до нашої перемоги.
  • Анна Нетребко не є в’язнем сумління чи жертвою ситуації, а є ефективним інструментом російської пропагандистської машини, яка прагне змістити акценти із засудження агресії, яку розпочала її «улюблена батьківщина».
  • Менеджери оргкомітету фестивалю, з одного боку, на щастя, не розуміють болю українців, бо Друга світова завершилася майже 80 років тому. З іншого боку, дуже шкода, що вони не відчувають болю українців, бо саме зараз у східній частині Європи представники саме російської культури, її вихованці, вчиняють жахливі злочини.
  • Коли хтось надає майданчик для артиста, музиканта чи танцюриста, який представляє країну-агресора, це не тільки акт підживлення російської пропаганди, це й акт підтримки кривавого диктаторського режиму.

Вас може зацікавити

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму