Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

На сцені Львівської національної опери вперше відбулася премʼєра від початку повномасштабного вторгнення

У Львівській національній опері з початку повномасштабного вторгнення вперше відбулася премʼєра.  До 80-річчя композитора Євгена Станковича артисти опери виконали «Страшну помсту», під керівництвом маестро Володимира Сіренка. 

Опера написана за мотивами однойменної повісті Миколи Гоголя. Для створення постановки, декорацій та костюмів запросили режисера та художницю з Німеччини. Вони почали працювати над концепцією опери рік тому

Як зазначили у Львівській опері, нинішня вистава має багато символізму. Зокрема, у дні вшанування памʼяті жертв Голодомору це було ще одним нагадуванням для катів українського народу, що за всі злодіяння неминуче чекає розплата.

На прем’єрному показі була присутня й заступниця Міністра культури і інформаційної політики Галина Григоренко. 

«Премʼєра, що сьогодні відбулася, стала абсолютно новим кроком вперед для всього оперного мистецтва України. Артисти Львівської національної опери роблять шалену роботу і вам все-таки вдалося зробити її в таких складних умовах – фактично без електрики та звʼязку», – зазначила Галина Григоренко.

Фінансування заходу було здійснене зі Стабілізаційного фонду – ініціативи для підтримки культурних та освітніх організацій, що постраждали від війни проти України.

Вас може зацікавити

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду 

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду