Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

На Закарпатті відбувся семінар «Медіа та реальність: виміри відповідальності»

Тарас Шевченко, заступник Міністра культури та інформаційної політики України з питань європейської інтеграції, взяв участь у  третьому семінарі «Медіа та реальність: виміри відповідальності», який відбувся на Закарпатті. Одна з цілей заходу – надати учасникам можливість глибше осмислити професійні виклики шляхом обміну досвідом та поглядами з різними фахівцями.

Під час семінару учасники обговорили питання свободи слова, регулювання медіа, інформаційної безпеки, відповідальності й етики журналіста, роботи журналістів під час війни, а також виклики, з якими стикаються представники медіа спільноти у часи прискореного розвитку новітніх технологій.

З вітальним словом до учасників звернулись Тереза Рібейру, представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ, П’єр Босан, менеджер Програми підтримки ОБСЄ для України, та Денис Полтавець, директор програмного розвитку Аспен Інституту Київ.

У рамках семінару було проведено діалогову сесію «Глобальне сприйняття: стратегії ефективної комунікації про війну в Україні» за участі: Тараса Шевченка, заступника Міністра культури та інформаційної політики України з питань європейської інтеграції, Беттіни Руігіс, старшої радниці бюро Представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ, Андрія Куликова, голови Комісії журналістської етики, журналіста, теле- і радіоведучого, співзасновника «Громадського радіо», та Ольги Руденко, головної редакторки The Kyiv Independent.

У своєму виступі Тарас Шевченко підкреслив важливість утримання уваги світової спільноти до України. Він визначив ефективне створення наративів та залучення міжнародних партнерів як ключові складові цього стратегічного завдання, що об’єднує нас у глобальному контексті.

Семінар «Медіа та реальність: виміри відповідальності» проведений за підтримки Програми підтримки ОБСЄ в Україні.

Вас може зацікавити

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму