Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

На засіданні Експертної ради з комунікацій безбар’єрності обговорили зміни до Комунікаційної стратегії та брендбуку

Сьогодні, 26 березня, відбулося засідання Експертної ради з комунікацій безбар’єрності, під час якого фахівці обговорили зміни до Комунікаційної стратегії для підтримки реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.

Переглянути фотоальбом

У засіданні взяв участь т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв. 

«Ми з вами працюємо задля результату, роблячи потрібну і важливу справу, яка покращить нашу країну. Адже демократичне суспільство, яке ми вибудовуємо, базується на цінностях взаємоповаги, доступності, інклюзії кожного громадянина до процесів, що відбуваються в державі. Розроблена стратегія затвердить наші подальші кроки, виявить, на що варто звернути увагу, аби рішення державних органів та громадянського суспільства узгоджувалися із принципами безбар’єрності», — сказав він.  

Ростислав Карандєєв подякував усім членам Експертної ради з комунікацій безбар’єрності та  Радниці-уповноваженій Президента України з питань безбар’єрності Тетяні Ломакіній, та відмітив, що рамки інклюзивності в Україні продовжують розширюватися. 

У засіданні взяли участь члени Експертної ради, представники міністерств та інших ЦОВВ. Під час зустрічі експерти розглянули та прийняли пропозиції щодо внесення змін до Комунікаційної стратегії та тематичного брендбуку. Ці документи з урахуванням усіх рекомендацій будуть затверджені під час засідання Ради безбар’єрності наприкінці цього місяця. 

Нагадаємо, за ініціативи Першої Леді України Олени Зеленської, у 2021 році Уряд схвалив Національну стратегію зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року

Метою політики безбар’єрності є забезпечення рівних можливостей для кожної людини, ​​незалежно від її віку, статі та стану здоров’я.
Для вживання коректної лексики та наративів згідно з принципами безбар’єрності рекомендуємо використовувати Довідник безбар’єрності.

Вас може зацікавити

До Державного реєстру нерухомих пам’яток України вже внесли дані про понад 100 тисяч культурних пам’яток

До Державного реєстру нерухомих пам’яток України вже внесли дані про понад 100 тисяч культурних пам’яток

Херсонська обласна військова адміністрація запрошує долучитись громадськість до ряду проєктів у сфері культури

Херсонська обласна військова адміністрація запрошує долучитись громадськість до ряду проєктів у сфері культури