Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Національна бібліотека України для дітей відзначає Міжнародний день захисту дітей онлайн

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей Національна бібліотека України для дітей запланувала низку цікавих активностей. У зв’язку з російською військовою агресією заходи проходять онлайн.

Юних читачів привітали друзі та партнери бібліотеки, вітання зі святом малечі записали також героїчні військові Збройних Сил України.

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко приєднався до привітань і закликав маленьких українців у ці нелегкі часи не зупинятися вчитися і ще завзятіше опановувати нові знання.

«Саме за ваше покоління сьогодні воюють ваші батьки. На вас буде покладено велику місію: збереження країни та її відбудову. Книги та навчання це той світ, який дозволить вам закласти фундамент на ваше майбутнє та майбутнє нашої країни. Книги неймовірним чином поєднують у собі корисне та приємне. Це дозвілля, яке робить вас більш освіченим та розумним, розвиває уяву, покращує граматику і дарує нові знання. То ж будьте впевнені: якщо ви починаєте читати вже зараз, змалечку – вас чекає велике майбутнє», – зазначив Олександр Ткаченко.

Активності з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Національній бібліотеці України для дітей та у соціальних мережах бібліотеки триватимуть до 16:00.

 

Вас може зацікавити

У Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Культура під час війни. Людський капітал»

У Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Культура під час війни. Людський капітал»

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони