Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Національний музей «Київська картинна галерея» святкує сторіччя

15 листопада в Національному музеї «Київська картинна галерея» відбулись урочистості з нагоди 100-річчя заснування музею. Колектив музею  привітав Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України. Зокрема подію відвідали заступники Міністра Ростислав Карандєєв та Катерина Чуєва. 

«Сьогодні, коли в Україні іде війна, музей веде активну боротьбу на культурному фронті, роблячи свій внесок в наближення перемоги держави, яка бореться на реальному полі бою,  демонструючи потужний мистецький та духовний потенціал України. Внаслідок варварського ракетного удару, здійсненого рашистами 10 жовтня, приміщення музею було пошкоджено. Проте вже сьогодні двері Київської картинної галереї відкриті для відвідувачів. Щиро дякую за вашу натхненну, подвижницьку, наполегливу працю. Зичу вам плідної роботи, успіхів, наснаги, нових сміливих проектів і звершень і, перш за все, – Перемоги». Про це йдеться у привітанні Олександра Ткаченка з нагоди 100-річчя музею, яке зачитала його колективу Катерина Чуєва. 

Нагадаємо, Національний музей «Київська картинна галерея»є важливою складовою культури держави, це потужна та добре знана у всьому світі інституція. Музей володіє багатою культурною спадщиною. Його зібрання нараховує 14 тисяч одиниць збереження. Він не тільки один  із найстаріших музеїв столиці, але й один із найулюбленіших українцями.

 

Вас може зацікавити

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду 

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду