Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Національний музей Тараса Шевченка відкрився для відвідувачів виставкою плакатів “Шевченко: 4.5.0”

10 червня Національний музей Тараса Шевченка частково відкрився для відвідувачів виставкою плакатів “Шевченко: 4.5.0”. Організатори зібрали два десятки плакатів в першу за останні кілька місяців виставку. Це роботи українських художників. Поруч із ними є QR-коди, за допомогою яких відвідувачі можуть зайти на сторінки авторів робіт та ознайомитися з їхньою творчістю.

Музейники шукають нові форми, щоб мистецтво було доступно українцям та актуально для сьогодення. І, звичайно, знаходять їх. Радію, коли дізнаюся, що черговий музей відкриває свої двері. Хоча ми живемо у часи війни, культура має продовжувати свій розвиток, де це більш менш безпечно”,  зазначив Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики. 

Тарас Шевченко стильно вписався у численні роботи українських художників-ілюстраторів, які перші реагують на події. Ці блискавичні рефлексії підтримують людей у складні часи і демонструють спільність проживання емоцій та досвіду. Сьогодні великий поет проживає війну разом із нами. Адже він колись також звитяжно боровся з росіянами і з неймовірною силою вірив у вільну та сильну Україну.

Виставка працюватиме за графіком роботи музею.

Адреса: бульв. Тараса Шевченка, 12, м. Київ.

Графік роботи музею:

середа – неділя (10:00 – 18:00), каса працює до 17:30.

Вхід на виставку – за вхідним квитком до музею.

Музей працюватиме з урахуванням вимог воєнного стану. У випадку повітряної тривоги відвідувачі повинні пройти в укриття, яке розташоване в закладі.

Також у музеї продовжується експонування творів Марії Примаченко. Наївне мистецтво художниці щире й безпосереднє, воно поза правилами раціонального світу. Але водночас її роботи не існують поза контекстом сучасності, а навпаки доповнюють його сенсами. Ця виставка триватиме до 31 липня 2022 року й працюватиме за графіком роботи музею.

 

Вас може зацікавити

Анастасія Бондар взяла участь у дискусії про українську культурну спадщину в рамках Ukraine Recovery Conference — 2024

Анастасія Бондар взяла участь у дискусії про українську культурну спадщину в рамках Ukraine Recovery Conference — 2024

«Мистецька фортеця»: у Харкові відбулись концерти квартету баяністів «Rizol Quartet»

«Мистецька фортеця»: у Харкові відбулись концерти квартету баяністів «Rizol Quartet»