Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Оголошено конкурс для художників на здобуття премії імені М. Г. Дерегуса

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти оголосило конкурс на здобуття премії імені М. Г. Дерегуса за 2023 рік.

Премія присуджується художникам у номінації графіка за визначні твори (цикл творів), що відзначаються високим професіоналізмом виконання.

На здобуття премії подається твір (цикл творів), що створений та оприлюднений протягом останніх п’яти років, але не пізніше ніж за три місяці до його подання на здобуття премії, має позитивні рецензії у мистецтвознавчій літературі, засобах масової інформації.

Відбір творчих робіт претендентів відбувається за такими критеріями:

  • професійна майстерність;
  • використання в художніх творах технік, комбінацій, сюжетних ліній, мотивів, образів, співзвучних з творчістю М. Г. Дерегуса;
  • участь у всеукраїнських (міжнародних) виставках образотворчого мистецтва (живопис).

Пропозиції щодо претендентів на здобуття премії вносяться інститутами громадянського суспільства, що спрямовують свою роботу на підтримку культури і мистецтва, підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності та закладами мистецької освіти.

Прийом документів здійснюється з 10 вересня до 1 листопада 2023 року лише в електронному вигляді на email: [email protected]

Більше деталей тут.

Вас може зацікавити

Агир ава ве Кайтарма – традиційний танець кримських татар відтепер нематеріальна культурна спадщина України

Премія імені Івана Франка: Держкомтелерадіо розпочав прийом творів