Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Оголошено конкурс на здобуття премії імені М. В. Лисенка за досягнення у сфері музичного мистецтва та мистецтвознавства

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти оголосило конкурс на здобуття премії імені М. В. Лисенка у 2023 році.

Премія присуджується на конкурсних засадах за видатні досягнення у сфері музичного мистецтва та мистецтвознавства. Грошова винагорода – 20 тисяч гривень. 

Премія присуджується за такими напрямами:

  • за видатні досягнення у професійній композиторській творчості;

  • за видатні досягнення у професійному виконавському мистецтві;

  • за видатні досягнення в музикознавстві.

Премією відзначаються:

  • професійні композитори – автори музичних творів (оперних, балетних, симфонічних, кантатно-ораторіальних, вокально-хорових, камерно-інструментальних тощо);

  • окремі професійні виконавці з концертними програмами;

  • автори музикознавчих праць (наукових, просвітницько-популяризаторських, музично-критичних тощо).

Музичні твори, концертні програми, музикознавчі праці, автори, яких висуваються на здобуття премії, повинні бути виконані (надруковані, опубліковані в завершеному вигляді, записані аудіо-, відео-, СD) протягом останніх п’яти років до року присудження премії, але не пізніше ніж за три місяці до їх висунення на здобуття премії.

На здобуття премії не висуваються музичні твори, концертні програми, музикознавчі праці, які були відзначені премією або іншими преміями, державними нагородами.

Пропозиції щодо претендентів на здобуття премії вносяться творчими спілками, вищими навчальними закладами культури й мистецтва, концертними організаціями, мистецькими колективами.

Оригінали документів необхідно подати до 1 лютого 2023 року (включно) до Державного агентства України з  питань мистецтв та мистецької освіти (вул. Б. Грінченка, 1, м. Київ, 01001). 

Всі деталі тут

Положення про премію імені М. В. Лисенка

 

Вас може зацікавити

Учасники Саміту у Швейцарії ухвалили спільне комюніке про основи миру

Учасники Саміту у Швейцарії ухвалили спільне комюніке про основи миру

«Мистецька ФОРТЕЦЯ»: Схід Опера провела концерт для співробітників Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського «ХАІ»

«Мистецька ФОРТЕЦЯ»: Схід Опера провела концерт для співробітників Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського «ХАІ»