Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Олександр Ткаченко: капелани відчувають свою місію на фронті й дуже допомагають нашим військовим

4 жовтня в Будинку митрополита у Софії Київській представників духовенства, зокрема військових капеланів, а також представників релігійних та громадських організацій нагородили Почесними грамотами та Грамотами Верховної Ради України за вагомий внесок у зміцнення державності, морально-психологічну підтримку українських воїнів, волонтерську й просвітницьку діяльність. 

Нагороди вручали: Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук, Перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Корнієнко, Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, заступниця Міністра оборони Ганна Маляр. 

«Наша сила в різноманітті, адже у нас багато релігійних спільнот. Вдячний колегам з Верховної Ради України, які працювали над спеціальним законом. Завдяки йому ми зараз маємо те, що раніше здавалося неможливим. Сьогодні пасторське слово, слово до Бога допомагають нашим військовим. На жаль культура не може бути на фронті, ми б також хотіли допомагати там. Але капелани саме на передовій. Я спілкувався з багатьма з них. Вони дуже відчувають свою місію і дійсно допомагають нашим військовим на фронті. Дякую вам щиро і слава ЗСУ», – сказав Олександр Ткаченко. 

Нагадаємо, від початку російської агресії ще з 2014 року військові капелани завжди поряд із захисниками України. Це церковні служителі, які допомагають тим, хто перебуває у стресових ситуаціях або має загрозу втратити життя. Торік президентом був підписаний закон «Про Службу військового капеланства».  

Почесна грамота та Грамота Верховної Ради України – це відзнаки Верховної Ради України за вагомий внесок у будь-яку сферу життєдіяльності держави, визначну громадсько-політичну діяльність, заслуги перед Українським народом у сприянні становленню та зміцненню України. 

Вас може зацікавити

Учасники Саміту у Швейцарії ухвалили спільне комюніке про основи миру

Учасники Саміту у Швейцарії ухвалили спільне комюніке про основи миру

«Мистецька ФОРТЕЦЯ»: Схід Опера провела концерт для співробітників Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського «ХАІ»

«Мистецька ФОРТЕЦЯ»: Схід Опера провела концерт для співробітників Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського «ХАІ»