Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Олександр Ткаченко: «Харків буде під особливою увагою МКІП не лише через найбільші руйнування культурної спадщини, але й як один з найважливіших рубежів української ідентичності”

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко відвідав з робочою поїздкою місто Харків. Метою візиту стало відвідування закладів культури та освіти та зустріч з представниками місцевої влади, народними депутатами від Харкова задля об’єднання зусиль.

Разом з начальником Харківської обласної військової адміністрації Олегом Синєгубовим, його заступницею Вітою Ковальською, народними депутатами від Харкова Павлом Сушком, Марією Мезенцевою, Павлом Якименком, мером міста Ігорем Тереховим було обговорено чіткий план дій з відновлення та подальшого розвитку культурного потенціалу Харкова. 

«Харків буде під особливою увагою Міністерства культури та інформаційної політики України не тільки тому, що там найбільша кількість пам’яток культурної спадщини, які зазнали пошкоджень чи руйнувань під час війни (понад 100 об’єктів), але й тому, що це один з найважливіших рубежів української ідентичності — Слобожанщина, Україна, яку ми будемо боронити і все для цього робитимемо», — зазначив Міністр.


Сьогодні перед закладами культури та мистецької освіти Харківщини стоять важливі виклики: збереження культурної спадщини і музейних експонатів, евакуація, ремонт після руйнувань, збереження майна, початок навчального року.

Адже з початку повномасштабного вторгнення рф правоохоронці зафіксували смерть понад 950 жителів Харківської області внаслідок воєнних дій, а також руйнування майже 5 тисяч житлових будинків, понад 500 закладів освіти, 97 установ культури, 108 об’єктів охорони здоров’я, 111 адмінбудівель.

 

Вас може зацікавити

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду 

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду