Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Олександр Ткаченко: Культура – головна складова консолідованого суспільства

18 лютого 2021 року Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко взяв участь в онлайн-дискусії “Давайте поговоримо про культуру: як Україна трансформує сектор” (Let’s Talk about Culture: How is Ukraine Transforming the Sector), яка пройшла в Chatham House.

Міністр розповів, які проекти МКІП реалізувало для підтримки галузі у часи карантину і що чекає на культурний сектор у найближчий час. Він нагадав, що МКІП змінило стратегію, подовживши планування до трьох років замість одного, завдяки чому можна більш ретельно зайнятися проблемними місцями і розвитком сфери.

“Попереду створення екосистеми для креативних індустрій, формування іміджу України на світовому рівні і її промоція, понад 150 пам’яток для реставрації, запуск центру з протидії дезінформації, трансформація туризму і розкриття його потенціалу. Це 11 програм, які чекають своєї реалізації.

Ми на шляху до усвідомлення ваги культури на рівні держави. Адже культура – головна складова консолідованого суспільства”, – зазначив Олександр Ткаченко за підсумками заходу.

Участь у дискусії взяли: Ніколас Томас, директор British Council в Україні; Марина Пезенті, радник Українського інституту в Лондоні; Юлія Сінкевич, продюсер та співзасновник Української кіноакадемії.

Обговорення модерувала Орися Луцевич, керівник Українського форуму в рамках програми Росія та Євразія в Chatham House.

Вас може зацікавити

У Харкові в рамках Kharkiv Music Fest відбувся концерт «Нездійсненна зустріч: Брамс-Борткевич»

У Харкові в рамках Kharkiv Music Fest відбувся концерт «Нездійсненна зустріч: Брамс-Борткевич»

Держмистецтв оголошує конкурс на здобуття премії імені Шолом-Алейхема

Держмистецтв оголошує конкурс на здобуття премії імені Шолом-Алейхема