Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Олександр Ткаченко: Культура повинна відстоювати інтереси України

19 лютого 2021 року за участі Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка відбулася презентація фільму «Позивний італієць» та книги 4-ма мовами про Віталія Марківа.

 

«Інформаційно-пропагандистська операція росіян у Італії, яка тривала понад три роки, завершилась перемогою справедливості. Віталія Марківа виправдано», – сказав Міністр.

Також Олександр Ткаченко додав, що гібридна війна триває досі, спроби підриву нашої державності та маніпуляції з боку країни-агресора нікуди не зникли. Тому ми повинні працювати на формування «броні» всередині країни від подібних атак. Відповідати асиметрично. А, без м’якої сили, яку дає культура, – це неможливо.

«Кіно та книги про сучасних українських героїв – бронежилет, який захищає думки українців від пропаганди РФ. Віталій Марків є саме таким героєм. І ще стільки імен чекають, щоб їх почули», – підкреслив Олександр Ткаченко.

МКІП підтримало обидва проекти, що були презентовані: фільм та книгу, забезпечивши їх фінансування. Книгу видано чотирма мовами: українською, російською, англійською та італійською, задля розширення читацької аудиторії.

Нагадаємо, у неділю, 21 лютого до Дня пам`яті Героїв Небесної сотні на телеканалі 1+1 відбудеться прем’єра фільму «Позивний італієць». Фільм розповідає історію Віталія Марківа, майданівця, добровольця-нацгвардійця з Батальйону іменi генерала Кульчицького, який згодом увійшов до Військової частини 3066 Національної гвардії України.

Вас може зацікавити

У Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Культура під час війни. Людський капітал»

У Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Культура під час війни. Людський капітал»

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони