Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Олександр Ткаченко: «На звільнених від російської окупації українських територіях ми бачимо абсолютно викривлений інформаційний світ»

Міністр культури та інформаційної політики прокоментував нав’язування росіянами своєї пропаганди на окупованих територіях та повідомив, що Міністерство активно працює над тим, щоб якнайшвидше повернути на вже деокуповані території друковані ЗМІ та українське телебачення.

«Що ми бачимо на звільнених українських територіях від російської окупації – інформаційну бульбашку, абсолютно викривлений інформаційний світ – як було при залізній завісі, як описують класики в своїх антиутопіях, – написав на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук Олександр Ткаченко. – Починаючи від того, що нашим людям нав’язували думку, що якщо ЗСУ увійдуть на ці території – українці будуть покарані за те, що вони були в окупації, закінчуючи тим, що частина українців зі звільнених територій не знали ні про Бучу, ні про Маріуполь, ні про інші жахливі злочини, які скоїла росія в Україні».

Міністр також повідомив, що МКІП наразі активно працює над тим, щоб повернути на українські землі  друковані ЗМІ та теле і радіомовлення. Так, за його словами, наступного тижня жителі деокупованих територій Харківської області вже зможуть дивитись та читати українське.

«Водночас ми чітко бачимо, що інформаційні декорації росіян у самій росії сипляться. Швидкість перевзування кремлівських пропагандистів співставна лише зі швидкістю, з якої тікала з Харківської області “друга армія світу”. Пропагандистська машина кремля не встигає адекватно реагувати на несподівані незаплановані події. Так само як і військове керівництво. Не спромогтись створити лінію оборони за 4 дні нашого контрнаступу, протягом кількох днів замовчувати в своїх ЗМІ про реальний стан речей, або просто заперечували те, що відбувається це свідчення лише того, що наші асиметричні дії в цій війні є успішними, а пропагандистська та військова машини кремля не пристосовані до сучасних реалій та викликів», підкреслив Олександр Ткаченко.

Вас може зацікавити

У Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Культура під час війни. Людський капітал»

У Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Культура під час війни. Людський капітал»

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони