Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Олександр Ткаченко: Наша ціль – зберегти спадщину народної майстерності через її розвиток

 

До 30-ї річниці Незалежності України на подвір’ї Національного музею історії України проходить фестиваль Український бренд “Етніка”. Фестиваль зібрав відомих майстрів народних художніх промислів з усієї України.

«Популяризувати національні художні промисли в сучасних реаліях вкрай важливо: через тривалий брак уваги від держави унікальні техніки довгий час переживали занепад. Нам потрібно не просто відродити те, що маємо, а й сприяти розвитку нових течій. Фестиваль «Етніка» і має саме таку ціль: зберегти нашу спадщину через її розвиток», — зазначив під час відкриття фестивалю Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

У кожного майстра на фестивалі – власна зона для проведення майстер-класів та знайомства гостей із творчістю.

Амбасадорами фестивалю виступили12 медійних персон та інфлюенсерів, що представляють окремий вид промислів — від різьбярства до кераміки та гутництва. Серед них: Саша Заріцька (гурт KAZKA), гурт Go-A, Аліна Паш, DZIDZIO, дизайнерки Катя Сільченко та Лілія Літковська, прима-балерина Національної опери України Катерина Кухар, олімпійська призерка Дар’я Білодід, телеведучі Катерина Осадча і Руслан Сенічкін та інші лідери думок.

Вас може зацікавити

У Харкові в рамках Kharkiv Music Fest відбувся концерт «Нездійсненна зустріч: Брамс-Борткевич»

У Харкові в рамках Kharkiv Music Fest відбувся концерт «Нездійсненна зустріч: Брамс-Борткевич»

Держмистецтв оголошує конкурс на здобуття премії імені Шолом-Алейхема

Держмистецтв оголошує конкурс на здобуття премії імені Шолом-Алейхема