Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко зустрівся з президенткою Європейської мовної спілки Дельфін Ернотт Кунчі та генеральним директором Ноель Карран.
Під час зустрічі сторони обговорили, зокрема, підготовку до Євробачення-2023 та роль суспільних мовників у висвітленні війни в Україні.
![](https://mcip.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya-whatsapp-data_-2023-04-06-o-13.56.57-1024x682.jpg)
Олександр Ткаченко зазначив, що з початку повномасштабної війни ЄМС та громадські ЗМІ на всьому континенті стояли пліч-о-пліч з українським суспільним мовником НСТУ, щоб забезпечити можливість продовжувати інформувати українців як вдома, так і за кордоном.
![](https://mcip.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya-whatsapp-data_-2023-04-06-o-13.57.08-1024x682.jpg)
«ЄМС надає важливе обладнання, діляться контентом, підтримують тимчасово переміщених українців та організовують заходи зі збору коштів. Дякуємо за сталу підтримку та непохитну позицію», – наголосив Міністр.
![](https://mcip.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya-whatsapp-data_-2023-04-06-o-13.57.03-1024x682.jpg)