Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Олександр Ткаченко: Сподіваємось на збільшення туристичних потоків між Україною та Грузією

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко та Міністр економіки та сталого розвитку Грузії Натія Турнава обговорили питання активізації розвитку туризму. Зустріч відбулася в рамках робочого візиту в Грузію урядової делегації на чолі з Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем. Під час розмови йшлося про збільшення туристичних потоків між Україною та Грузією, а також про започаткування роботи спільних туристичних комісій, адже країнам варто виступати спільно з точки зору промоції туризму.

Крім того, Олександр Ткаченко поспілкувався із Міністром культури, спорту та молоді Грузії Теєю Цулукіані. «Від нашої кооперації очікуємо спільних дій щодо захисту цінностей на окупованих територіях та співпраці у сфері спільного виробництва фільмів», – зазначив Міністр. В ході зустрічі обговорили питання допомоги України в завершенні реконструкції музею Лесі Українки в місті Сурамі та домовилися розпочати роботу двосторонньої комісії з питань культури та науки.

Відбулися зустрічі не лише з урядовцями, а й із Католікосом-Патріархом всієї Грузії, Першоієрархом Грузинської Православної Церкви Ілією ІІ. Спілкування Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля із Патріархом дуже важливе в контексті духовно-релігійної складової для становлення, подальшого розвитку обох держав.

«Загалом атмосфера дружня і позитивна. Всі розуміють, що посилення роботи на міжнародній арені в трикутнику Україна-Молдова-Грузія – країн, які постраждали від російської агресії та мають спільну мету, – може зміцнити наші позиції у співпраці з нашими західними партнерами», – підкреслив Олександр Ткаченко.

Вас може зацікавити

На Одещині росіяни пошкодили 123 культурні пам’ятки, з них 18 національного значення

На Одещині росіяни пошкодили 123 культурні пам’ятки, з них 18 національного значення

Окупанти в Сімферополі демонтували купол Кафедрального собору святих рівноапостольних князя Володимира та княгині Ольги

Окупанти в Сімферополі демонтували купол Кафедрального собору святих рівноапостольних князя Володимира та княгині Ольги