Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Олександр Ткаченко та Світлана Фоменко відкрили виставку «Золото Поділля: історія народів»

16 жовтня в Національному музеї історії України міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко та заступник міністра Світлана Фоменко відкрили виставку «Золото Поділля: історія народів».

«Ця виставка – є унікальною можливістю для українців зануритися у яскраві епохи в історії Поділля. Побачити знахідки археологів багатьох народів у продовж багатьох століть: від трипільської культури до сарматів, вікінгів і, безперечно, слов’ян.
Виставка – дуже вдалий і класний приклад колаборації. Сподіваюсь, за цим міжмузейним обміном послідують комплексні виставки із зібрань музеїв різних регіонів. Цілком і повністю заоохочую таку співпрацю між краєзнавчими музеями України. Ми у міністерстві обіцяємо допомагати», – зазначив міністр.

Також Олександр Ткаченко додав, що проводити нові виставки у часи пандемії – дуже хоробрий крок, який заслуговує на повагу. Попри виклики, НМІУ продовжує важливу місію – залучати людей до вивчення свого минулого. І я вдячний, що команда музею наважилась та організувала все у реаліях карантинних обмежень. Бажаю зацікавлених відвідувачів та хочу подякувати всім працівникам музеїв! У першу чергу саме завдяки вам музейна справа продовжує жити.

Світлана Фоменко подякувала працівникам музеїв, які ініціювали і зробили чудову виставку артефактів. Заступниця міністра побажала, щоб в цей складний коронавірусний період музей не втрачав свою аудиторію, наповнювався, у першу чергу, молоддю та дітьми, і щоб такі виставки і експозиції стали просвітницькими проектами, які відтворюють нашу ідентичність, допомагають мережуватися різним регіонам.

«Є зараз таке поняття як мобільність. Ця мобільність стосується культурних цінностей, людського потенціалу, інтелектуального досвіду і доробку», – наголосила вона, закликавши музеї відкривати свої фондосховища та обмінюватися виставками.

Вас може зацікавити

Українська молодь вже цьогоріч отримає книжкові сертифікати

Українська молодь вже цьогоріч отримає книжкові сертифікати

Понад 1000 фахівців сфери культури та медіа взяли участь у вебінарах МКІП щодо Довідника безбар’єрності

Понад 1000 фахівців сфери культури та медіа взяли участь у вебінарах МКІП щодо Довідника безбар’єрності