Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Олександр Ткаченко у новому блозі для nv.ua: режим путіна має величезну недооцінену за рівнем небезпеки машину інформаційної війни

На платформі nv.ua вийшов блог Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка «Машина інформаційної війни. Як боротися з фейками Кремля».

Читати блог

У блозі Олександр Ткаченко висловився про те, як крайні події на сході Європи, зокрема у Молдові (яка стала мішенню потужних хвиль дезінформації з боку Росії) дають імпульси щодо більшого єднання та солідарності на інформаційному фронті.

Основне:

  • Важливою віхою у процесі єднання здорових сил є підписання відкритого листа прем’єр-міністрами восьми країн Європи: Молдови, Чехії, Словаччини, Латвії, Польщі, Литви та України, в якому закликали Big Tech блокувати потоки неправдивих новин, які спрямовані, зокрема на підрив підтримки України.
  • Режим путіна має величезну недооцінену за рівнем своєї небезпеки для демократичного світу машину інформаційної війни.
  • Розв’язана на всіх можливих рівнях війна Росії проти України — це війна РФ проти Європи та світу.
  • Вкрай важлива організаційна спроможність єднання всіх демократичних сил. Кожна держава-союзниця повинна мати справжнє розуміння того, в чому сильні сторони кожної в інформаційному просторі.
  • Україна і далі просуває ідею створення «Інформаційного Рамштайну» — ініціативи, яка вже поклала початок єдиному інформаційному фронту країн-союзників.

Вас може зацікавити

Звернення Президента України до світових лідерів напередодні Саміту миру

Звернення Президента України до світових лідерів напередодні Саміту миру

У Харкові росіяни влучили у цивільне підприємство – друкарню

У Харкові росіяни влучили у цивільне підприємство – друкарню