Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Олександр Ткаченко: Україна підтримує зусилля Ради Європи щодо безпеки журналістів

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко підтримав резолюцію Ради Європи щодо безпеки журналістів під час конференції «Розумна політика щодо штучного інтелекту. Виклики та можливості ЗМІ та демократії», яку проводить Секретаріат Ради Європи (м. Нікосія, Кіпр). Цей захід – топова подія Ради Європи для міністрів, які відповідають за інформаційну політику та медіа. Цього разу подія проходила онлайн.

Під час проведення міністерського круглого столу, який відбувся 11 червня, Олександр Ткаченко повідомив, що МКІП створило робочу групу за участю Ради Європи, МВС, СБУ, Офісу Генерального прокурора, Нацполіції України, організацій громадянського суспільства, яка щокварталу проводить моніторинг ефективності розслідування справ, щодо яких були надіслані повідомлення до Платформи Ради Європи для сприяння захисту журналістики та безпеки журналістів.

«Безпека журналістів є одним із ключових пріоритетів держави, оскільки це гарантія свободи слова. Тому Україна підтримує всі зусилля Ради Європи для вирішення проблем, пов’язаних з цією сферою. Запевняємо, що ми будемо продовжувати робити все можливе для забезпечення безпеки журналістів та інших ЗМІ. Ми висловлюємо вам підтримку і підтримуємо резолюцію», – підкреслив Олександр Ткаченко.

Міністрі додав, що не дивлячись на всі зусилля Ради Європи, свавілля і порушення прав журналістів у Білорусі та Російській Федерації продовжуються. А отже потрібно застосовувати більш жорсткі засоби захисту.

Захід проводиться вперше після паузи з 2013 року.

Після низки обговорень, 11 червня планується ухвалити фінальну декларацію та чотири резолюції, у контексті теми заходу. Нагадаємо, перший день конференції 10 червня був присвячений проведенню тематичних дебатів.

Вас може зацікавити

У Харкові в рамках Kharkiv Music Fest відбувся концерт «Нездійсненна зустріч: Брамс-Борткевич»

У Харкові в рамках Kharkiv Music Fest відбувся концерт «Нездійсненна зустріч: Брамс-Борткевич»

Держмистецтв оголошує конкурс на здобуття премії імені Шолом-Алейхема

Держмистецтв оголошує конкурс на здобуття премії імені Шолом-Алейхема