Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Олександр Ткаченко відвідав з робочою поїздкою Рівненщину

26 листопада 2020 року Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко відвідав з робочою поїздкою Рівненську область.

Олександр Ткаченко обговорив розвиток туризму в регіоні з керівництвом Рівненської облдержадміністрації, а також побував у Національному університеті “Острозька академія”, Рівненській філармонії, Рівненському музично-драматичному театрі та Державному історико-культурному заповіднику міста Острога.

“Рівненщина – прекрасне Полісся із завжди натхненними людьми дії. Вони сприймають культуру як безцінну можливість для розкриття потенціалу свого краю. Тут відчувається дух щирості і бажання за будь-яких обставин досягати навіть маленьких перемог”, – зазначив Міністр за підсумками поїздки. 

Міністр відзначив проєкт #Підсвіти_культуру, в рамках якого місцева влада разом із соціально відповідальним бізнесом почали підсвічувати фасади знакових історичних, культурних та релігійних споруд у місті Рівне. 

Олександр Ткаченко також повідомив, що потенційними об’єктами “Великої Реставрації” є Рівненський краєзнавчий музей та Дубенський замок

Нагадаємо, 26 листопада в Острозі за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики пройшов шостий Національний круглий стіл на тему “Віра, релігія”.

Вас може зацікавити

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Артисти ХНАТОБ повернулися до Харкова з гуманітарного туру

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду

Стартував конкурсний добір на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду