Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Олександр Ткаченко закликає міжнародну спільноту долучитись до «Інформаційного Рамштайну»

Проведення зустрічі міжнародних партнерів України у форматі «Інформаційного Рамштайну» дасть змогу скоординувати підтримку цивілізованого світу для протидії російській пропаганді. Про це сказав Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики, в інтерв’ю «Суспільному» під час телемарафону «Єдині Новини».

«Ми порушуємо перед нашими колегами, першою чергою з G-7, питання про скликання так званого «Інформаційного Рамштайну». У такому форматі ми могли б обговорити нагальні питання, які стосуються координації зусиль наших союзників у сфері протидії російській дезінформації, а також розглянути питання створення фонду прямої підтримки медійникам, які постраждали під час війни» , – зазначив Міністр.

Після початку повномасштабного вторгнення реалізація більшості проєктів у сфері культури та інформаційної політики була поставлена на паузу все фінансування йде на підтримку обороноздатності країни. 

Наразі Україна має обмежені ресурси, аби протидіяти російській пропаганді. Вона потребує міжнародної допомоги для боротьби на інформаційному фронті. Важливо вже зараз віднайти ресурси для підтримки українських медіа, які втратили рекламні бюджети через війну.  

Нагадаємо, формат «Рамштайн» був ініційований у квітні Сполученими Штатами Америки, як Контактна група з питань оборони України. Зараз вона охоплює понад 50 країн. Глави оборонних відомств країн-союзників і партнерів проводять регулярні зустрічі для координації оборонної допомоги Україні. 

 

Вас може зацікавити

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду 

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду