Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Олександр Ткаченко закликав Європейський Союз розширити санкції проти росії у культурній та інформаційній сферах

7 березня 2022 року Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України, виступив із промовою до міністрів культури Європейського Союзу.

Олександр Ткаченко закликав Європейський Союз:

  • виключити канали російської пропаганди з європейських платформ;
  • негайного застосувати санкції до всіх каналів пропаганди держави-агресора;
  • припинити всі рекламні виплати на користь компаній країни-агресора;
  • розірвати рекламну співпрацю компаній країн-членів ЄС з російськими пропагандистськими ресурсами та пов’язаними особами;
  • підтримати трансляцію українського об’єднаного телеканалу «#UAразом»;
  • розширити культурні санкції.

Міністр культури та інформаційної політики України розповів своїм європейським колегам про жахи, які відбуваються в Україні.

«Війна ведеться на реальному фронті та інформаційному. путін як колишній агент КДБ, готувався до поширення дезінформаційної кампанії із повними силами. Його зброя зараз вбиває людей ментально. Дії росіян очевидні – вони хочуть отримати контроль над розумом українців – щоб поширювати те, що вони називають «правдою», намагаючись вкласти в наші голови диктаторські правила путіна», – сказав Олександр Ткаченко.

Хоча культура може не здаватися безпосереднім пріоритетом, коли цивільне населення гине через ракетні удари, вона залишається одним із глобальних деморалізуючих факторів для росіян, – переконаний Міністр. Проти м’якої сили культури України та світу – кремль протиставляє «русский мир» або «русский порядок». А в реальності – вир агресії та пропаганди, залякане населення та диктатуру.

Олександр Ткаченко сподівається, що Європа доведе, що вона залишається вірною своїм фундаментальним цінностям і введе ряд санкцій проти російської культури деструктивізму. Зокрема, обмежить вплив російських ЗМІ, заблокувавши їх в Європі, припинить партнерство з російськими компаніями та виключить росію із міжнародних культурно-мистецьких заходів як учасника чи організатора, припинить співпрацю із російськими артистами.

Промова Міністра культури та інформаційної політики України була сприйнята з розумінням та підтримкою з боку європейських колег. Тому Україна розраховує на дії з боку Європейського Союзу. Олександр Ткаченко переконаний, що спільними діями вдасться повністю деморалізувати ворога, і сприяти тому, щоб він відступив.

Вас може зацікавити

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Музей народної архітектури та побуту: суд скасував рішення про зони охорони

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму

Перемога спадщини: «скіфське золото» експонуватиметься у Києві до деокупації Криму