Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Перша партія книжок для дітей уже прямує до Львова

До акції «Українським дітям – українську книгу», яку започаткували Держкомтелерадіо спільно з Офісом Президента України та Міністерством культури та інформаційної політики, щодня долучаються нові видавничі організації.  

На заклик Держкомтелерадіо забезпечити підручниками, навчальними посібниками, художньою літературою тих дітей, які, рятуючись від російських агресорів, переселилися в інші регіони України, першими відгукнулися харківські видавництва «Фоліо», «Ранок», київське ТОВ «Видавничий дім «Освіта», видавництво «Абетка» (м. Кам`янецьПодільський), ГО «Чорні вівці», ТОВ «Видавничий дім «Книги XXI» (м.Чернівці) та інші 

Перша партія навчальної та дошкільної літератури, навчальних посібників у кількості 25 тисяч уже прямує до Львова. Доставляння здійснюється вантажним транспортом волонтерів та корпоративних підприємств АТ «ДАК «Укрвидавполіграфія», які після повернуться з гуманітарною допомогою до Києва. Література буде розвантажена на спеціалізованих складах АТ ЛКФ «Атлас» та в найближчим часом розповсюджена серед дітей, які були змушені переселитися, рятуючись від російських агресорів. 

Зараз ведуться перемовини з ТОВ «Нова пошта», ПАТ «Укрпошта», товариством Червоного Хреста України щодо перевезення книг 

Про мету акції розповідає Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко: «Щодня із західних областей в інші регіони України, які постраждали від агресії, прямують вантажні автомобілі з гуманітарною допомогою. На зворотному шляху цей транспорт міг би забирати книги та перевозити їх для подальшого розповсюдження серед дітей в пунктах гуманітарної допомоги Львова, Ужгорода, Тернополя та інших містах західної України. Ми звернулися до всіх видавництв України, на складах яких зберігається така література, підтримати цю акцію. І вже в перший день появи на сайті Держкомтелерадіо та Урядовому порталі нашого звернення, до менеджерів ДАК «Укрвидавполіграфія», яка стала партнером і співорганізатором цієї акції, зателефонували десятки видавців з бажанням підтримати ініціативу. І першими були видавці Харкова! Під бомбами та артобстрілами люди думають про допомогу одне одному, про дітей і українську книгу! Таку націю ніколи не здолати!» 

Для тих, хто хоче долучитися до акції, надаємо контракти осіб, які задіяні у її реалізації:  

Продан Василь Васильович 

Хотенюк Олег Михайлович 

Саєнко Оксана Миколаївна 

Вас може зацікавити

«Мистецька ФОРТЕЦЯ»: Схід Опера провела концерт для співробітників Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського «ХАІ»

«Мистецька ФОРТЕЦЯ»: Схід Опера провела концерт для співробітників Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського «ХАІ»

У Швейцарії розпочався Глобальний Саміт миру, ініційований Україною

У Швейцарії розпочався Глобальний Саміт миру, ініційований Україною