Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Підтримка європейських політиків, виступи музикантів і телемости з усім світом: підсумки другого телемарафону Save Ukraine — #StopWar

29 травня наживо з Берліна та Києва пройшов міжнародний благодійний телемарафон Save Ukraine — #StopWar. Десятки артистів, митців, політичних лідерів, акторів, спортсменів з усієї планети закликали світову спільноту зупинити жорстоку війну рф та лобіювати питання повернення миру в Україну, а, отже, — в усю Європу. 

«В часи війни в Україні весь світ обʼєднується для допомоги. І другий марафон Save Ukraine — #StopWar ще один приклад співпраці тисячі людей задля здолання країни-агресора. Це ціла спільнота небайдужих громадян України та ЄС, які підтримують нашу культуру та українських виконавців і таким чином закривають величезні збори на потреби армії. Дякуємо кожному, хто зробив свій благодійний внесок. Будь-яка допомога є безцінною і наближає нас до перемоги», – зазначив Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України.

Загалом, станом на 31 травня в межах марафону на рахунок Міністерства охорони здоровʼя України вдалося зібрати понад 6 000 000 грн. Ці кошти будуть відправлені на закупівлю  рентген-апаратів С-арки для регіонів, що приймають поранених. Крім цього, у межах проєкту “Динамо Київ” прийняли рішення відбудувати Гурівщинську амбулаторію ЗПСМ Бучанського району, яка повністю зруйнована внаслідок війни. Для повного відновлення закладу знадобляться мільйони гривень, які покриє футбольний клуб.

Марафон Save Ukraine #StopWar започаткував збір коштів для закупки медичного обладнання. Тому мета придбати 12 рентген-апаратів, приблизна вартість яких складає 100 000 євро за одиницю, лишається. Для цього організатори та партнери телемарафону планують провести в червні та липні ряд акцій та проєктів, спрямованих на виконання поставленої мети. Збір коштів на сайті також триває: https://u24.gov.ua/news/kyiv-berlin-telethon. 

Загалом мітинг з нагоди заходу в столиці Німеччини відвідало близько 20 000 людей. Прямий ефір телемарафону в Digital переглянули понад 350 000 людей, а трансляція потрапила в ТОП українського YouTube. Телеканали та VOD-платформи деяких країн показують телемарафон додатково у повторі або у запису, відповідно, збір коштів ще триває. 

Телемарафон Save Ukraine — #StopWar реалізується командами 1+1 media, фестивалю Atlas, Суспільне та Київстар, за підтримки футбольного клубу «Динамо Київ», Міністерства культури та інформаційної політики та Міністерства закордонних справ. Організовувати захід також допомагали: Havas, Semantic corpus, Pilecki-Institut, Vitsche. 

Вас може зацікавити

Президент України підписав законопроєкт про державну допомогу на придбання книжок та субсидії для книгарень

Президент України підписав законопроєкт про державну допомогу на придбання книжок та субсидії для книгарень

В Івано-Франківську стартував Шекспірівський фестиваль

В Івано-Франківську стартував Шекспірівський фестиваль