Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Поезія Вільних: 20 500 віршів про війну в Україні

20 500 віршів про війну вже подали на портал «Поезія Вільних» українські та іноземні поети з початку повномасштабного вторгнення росії на нашу землю. Такий ресурс був створений за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики та Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти на початку березня 2022 року.

Кожне слово на цьому порталі — це вже частина історії України. Поезія допомагає дітям, військовим перед лінією фронту, волонтерам, солдатським матерям, коханим дівчатам та звичайним людям, в домівки яких прийшла війна, переосмислювати жахливі картини війни. 

Через вірші поети висловлюють свої сильні емоції. Це як негативні почуття: шок, злість, тривога, страх, невпевненість у майбутньому, ненависть до окупантів, так і оптимізм: віра у перемогу, захват мужністю Збройних Сил України, вдячність всім, хто бореться за свободу України. 

Портал «Поезія Вільних» постійно поповнюється новими віршами, а кожен відвідувач може проголосувати за улюблені для цього потрібно натиснути на «сердечко».

Щоб додати власний віршований твір, достатньо заповнити форму на сайті. Після модерації, що може тривати кілька днів, твори з’являться на порталі. Автори передбачили додавання творів «18+». Для їх перегляду необхідно підтвердити свій вік.

Також звертаємо увагу, що внести правки до твору після його публікації не буде змоги – тому уважно його перечитайте та не забудьте вірно вказати власне ім’я.

Нагадаємо, вірші найвищого художнього рівня отримують позначку «Вибір редакції», а найкращі вірші сформують збірку, яка вийде друком за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України. 

 

 

Вас може зацікавити

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

УІК оголосив конкурс культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду 

Україна та США підписали двосторонню безпекову угоду